Rafet el roman mp3 2017. Rafet El Roman Unuturum Elbet 2018 single mp3 indir 2019-03-13

Rafet el roman mp3 2017 Rating: 6,7/10 1100 reviews

Rafet El Roman Unuturum Elbet (feat. Derya) mp3 indir

rafet el roman mp3 2017

Benim acım aşkımdan sana ne? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Ah şu ben sana tutsak dört bucak yedi iklim seninleyim Ve sen bilmiyorsun Yasama sebebim kaderim son nefesim tek sensin. Hep seni sevmiştim ben oysa, göremedin Haklı haksız kim artık şimdi, önemli değil Gece gündüz adını andım, duyamadın Gözlerin kör, dilin söylemez oldu Bu sevgimi hak etmedin. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir download işaresi yazılan butona tıklamak yeterlidir. Rafet El Roman — Unuturum Elbet.

Next

Rafet El Roman Unuturum Elbet (feat. Derya) mp3 indir

rafet el roman mp3 2017

No time wasting for searching through hundreds of thousands videos uploaded every day to a social media sites looking for a valuable content - we did it for you! Derya - Unuturum Elbet 2018 İndir Download 01. Gözlerine yabancı dalmış bana ne? Hep seni sevmiştim ben oysa, göremedin Haklı haksız kim artık şimdi, önemli değil Gece gündüz adını andım, duyamadın Gözlerin kör, dilin söylemez oldu Bu sevgimi hak etmedin. Benim acım aşkımdan sana ne? Benim acım aşkımdan sana ne? دانلود آهنگ Unuturum Elbet از Rafet El Roman و Derya Rafet El Roman Unuturum Elbet Şarkı Sözleri متن و ترجمه آهنگ اونوتوروم البت از رافت ال رومان Denize ay vurmuş bana ne نور ماه روی دریا افتاده به من چه؟ Gün doğmuş, çiçek açmış bana ne خورشید طلوع کرده گل باز شده به من چه؟ Benim acım aşkımdan sana ne درد من از عشقمه به تو چه؟ İstemiyorum gelme نمیخوام نیا Elini başkası tutmuş bana ne دستت رو یکی دیگه گرفته به من چه؟ Gözlerine yabancı dalmış bana ne یکی دیگه به چشمات خیره شده به من چه؟ Benim acım aşkımdan sana ne درد من از عشقمه به تو چه؟ İstemiyorum gelme نمیخوام نیا Unuturum elbet حتما فراموش میکنم Geri döneceğimi zannet برگشتمو تصور کن Bende bittin artık sen تو دیگه در من تموم شدی Hesabını tanrıya ver حسابتو به خدا پس بده Bilmiyorum sensiz geçen bu Kaçıncı günüm نمیدونم این چندمین روزیه که بدون تو میگذرونم Hep seni sevmiştim ben oysa, göremedin من همیشه دوست داشتم ولی تو نتونستی ببینی Haklı haksız kim artık şimdi, önemli değil دیگه مهم نیست کی حق داره کی ناحق Gece gündüz adını andım, duyamadın شب و روز اسمتو صدا زدم ولی نتونستی بشنوی Gözlerin kör, dilin söylemez oldu چشمات کور و زبونتم لال شد Bu sevgimi hak etmedin لیاقت این عشقمو نداشتی نحوه ی گویش متن اصلی با خط فارسی دنیزه آی وورموش بانا نه گون دوغموش چیچک آچمیش بانا نه بنیم آجیم آشکیمدان سانا نه ایستمیوروم گلمه الینی باشکاسی توتموش بانا نه گوزلرینه یابانجی دالمیش بانا نه بنیم آجیم آشکیمدان سانا نه ایستمیوروم گلمه اونوتوروم البت گری دونجییمی زاننت بنده بیتتین آرتیک سن حسابینی تانریا ور بیلمیوروم سنسیز گچن بو کاچینجی گونوم هپ سنی سومیشتیم بن اویسا گورمدین حاکلی حاکسیز کیم آرتیک شیمدی اونملی دییل گجه گوندوز آدینی آندیم دویامادین گوزلرین کور دیلین سویلمز اولدو بو سوگیمی حاک اتمدین. I·stemiyorum gelme Unuturum elbet Geri döneceğimi zannet Bende bittin artık sen Hesabını tanrıya ver Bilmiyorum sensiz geçen bu Kaçıncı günüm? Views: 518341 Likes: 7863 Dislikes: 412 2017-03-02 21:48:56 Sen olmazsan bu hayatın hiç anlamı yok ki inan nasıl anlatsam Sabahlara uzayan geceler ne soğuk dayanılmaz sen yoksan Hiç kalkmicam ve uyanmicam uykudan seni duymazsam Kıvrılıp kalıcam yatağımda acıyla gelip beni sarmazsan Anlamazsan Hiç sevmedin… Ah bu ben sana tutsak dört bucak yedi iklim seninleyim Aniden can veriyor denizlerinde martılar sen giderken Bir telaş bir kargaşa dolanır dururum bir boşluğun ortasında Ve sen bilmiyorsun Yaşama sebebim kaderim son nefesim tek sensin. Rafet El Roman Unuturum Elbet 2018 single mp3 indir Rafet El Roman Unuturum Elbet 2018 single mp3 indirme dinleme sitesi farkıyla.

Next

Albüm İndir: Rafet El Roman Ft. Hülya Avşar

rafet el roman mp3 2017

Faq Şarkını nasıl indire bilirim? Benim acım aşkımdan sana ne? Sen Olmazsan Söz Müzik : Rafet El Roman Sözleri : Sen olmazsan bu hayatın hiç anlamı yok ki inan nasıl anlatsam Sabahlara uzayan geceler ne soğuk dayanılmaz sen yoksan Hiç kalkmicam ve uyanmicam uykudan seni duymazsam Kıvrılıp kalıcam yatağımda acıyla gelip beni sarmazsan Anlamazsan Hiç sevmedin. Eğer Rafet El Romanın seçilen Unuturum Elbet feat. İstemiyorum gelme Elini başkası tutmuş bana ne? Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Ah şu ben sana tutsak dört bucak yedi iklim seninleyim Ve sen bilmiyorsun Yasama sebebim kaderim son nefesim tek sensin. Gün doğmuş, çiçek açmış bana ne? Ah bu ben sana tutsak dört bucak yedi iklim seninleyim Aniden can veriyor denizlerinde martılar sen giderken Bir telaş bir kargaşa dolanır dururum bir boşluğun ortasında Ve sen bilmiyorsun Yaşama sebebim kaderim son nefesim tek sensin.

Next

Rafet El Roman Feat. Hülya Avşar

rafet el roman mp3 2017

. Derya - Unuturum Elbet 2018 İndir Download 01. Derya Unuturum Elbet Şarkı sözü Denize ay vurmuş bana ne Gün doğmuş çiçek açmış bana ne Benim acım aşkımdan sana ne İstemiyorum gelme Elini başkası tutmuş bana ne Gözlerine yabancı dalmış bana ne Benim acım aşkımdan sana ne İstemiyorum gelme Unuturum elbet Geri döneceğimi zannet Bende bittin artık sen Hesabını tanrıya ver Bilmiyorum sensiz geçen bu kaçıncı günüm Hep seni sevmiştim ben oysa göremedin Haklı haksız kim artık hiç önemli değil Gece gündüz adını andım duyamadın Gözlerin kör dilin söylemez oldu Bu sevgimi hak etmedin Rafet El Roman feat. Gözlerine yabancı dalmış bana ne? Derya müzik parçasını beğendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz. Gün doğmuş, çiçek açmış bana ne? Hülya Avşar - Sen Olmazsan 2017 Single Mp3 İndir 01. I·stemiyorum gelme Elini başkası tutmuş bana ne? İstemiyorum gelme Unuturum elbet Geri döneceğimi zannet Bende bittin artık sen Hesabını tanrıya ver Bilmiyorum sensiz geçen bu Kaçıncı günüm? Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler. .

Next

Albüm İndir: Rafet El Roman Ft. Hülya Avşar

rafet el roman mp3 2017

. . . . . .

Next

Rafet El Roman Feat. Hülya Avşar

rafet el roman mp3 2017

. . . . .

Next

Albüm İndir: Rafet El Roman Ft. Hülya Avşar

rafet el roman mp3 2017

. . . . . .

Next

Albüm İndir: Rafet El Roman Ft. Hülya Avşar

rafet el roman mp3 2017

. . . . .

Next

Albüm İndir: Rafet El Roman Ft. Hülya Avşar

rafet el roman mp3 2017

. . . . . .


Next

Rafet El Roman Ozledim 2018 Official Video Mp3 [4.94 MB]

rafet el roman mp3 2017

. . . . . .

Next